What's new
Project Torque Community Forums

Welcome to the ProjectTorque forum! You will need to register an account here to play the game. Click the register button and sign in with Steam. Use a legitimate email as this is used for account recovery if you forget your password. We will never spam you or sell your user data!

Lássuk mennyien vagyunk

TEMPORARILY removed class 3 and above cars while we work on game economy.
They will return shortly.
Class 1 and 2 are still there.
Szóval amíg át nem dolgozzák a fejlődési rendszert (erről már megy a diskurzus egy ideje valamelyik fórumban) addig kivették őket.
Engem az össze vissza repkedő autók nagyon zavartak (pláne ghost off módban). Csak azt nem értem, ha peer to peer kapcsolat van a játékosok között, akkor vajon mindenhol 999-es pinggel játszottak volna? (nem az enyém volt szar) :)
 
Szóval amíg át nem dolgozzák a fejlődési rendszert (erről már megy a diskurzus egy ideje valamelyik fórumban) addig kivették őket.
Engem az össze vissza repkedő autók nagyon zavartak (pláne ghost off módban). Csak azt nem értem, ha peer to peer kapcsolat van a játékosok között, akkor vajon mindenhol 999-es pinggel játszottak volna? (nem az enyém volt szar) :)

én nemtudom de engem is bosszant a dolog! mindenesetre elég lassan dolgozzák át ezt a fejlődési rendszert!!!!!!! az is érdekes számomra hogy london legeslegjobb szerveradatközpontjában van a szerver papiron mégis ilyen laggok vannak(persze p2p).

ha jol tudom már multhét elött kivették a class 3 tól felfelé lévő autókat. ilyen sokig tartana átdolgozni a rendszert??? érdekesnek tartom!!! akkor mióta kijött a closed beta mondogatják hogy kicserélik a licenszes kocsikat. sokan pl a corollát megszerezték. jutalom reset volt,oké ezt megérti az ember béta.....oké.... de hogy 1hónapja töketlenkednek a játékkal és a so bug meg minden együttesen csak rosszabb az nekem nonszensz. és akkor kiakarták adni..... csak nekem érdekesek ezek,????

a másik az hogy elvileg steamre várnak a release el. na most a releaseig kijavitják a cp rendszert.kocsik stb elvileg. na most ha holnap rábolint a steam h franko. akkor hirtelen előkerül a fiókból a kijavitott verzió??? tehát valahogy nem értem..... mindenesetre. kivették a missionoket. talán 2.héten már. semmi hir semmi. kivették a kocsikat. semmi hir azóta semmi. a szerverek 2-3napnta ledöglenek,stb.amig az aeria kezébe volt 10000x jobb volt. ez az igzsg és szerintem itt sokan egyetértenek. szeretem ezt a játékot. ezen nőttem fel suli melett. nem erről van szó örülök hogy van és végre lehet nyomni,csak bosszant hogy tudom milyen volt annó. ennél jobb állapotban kezdődött. aztán levelr. majd heat. tökéletes volt tényleg.... de most ez.... ahhoz képest semmi!.

a másik számomra nagyon kiábránditó a közösség,főleg a külföldiek!! amit discordon néha leművelnek mint a 13évesek lennének de tényleg!!!! 5 percig nincs szerver már megy a sirás,hogy ááá nincs szerver nincs szerver.... akkor kedvencem a drift n waites időszak. besirtak hogy mindenki ott farmolt... de röhej az az egészbe hogy ők ugyanott huzták fel magukat ilyen level 30ig aztán szintén ment a sirás mikor admin bá beszólt hogy reset lesz mert ez igy nem jo. az eredmény lett egy szinte semmit nem fizető arcade rész. még talán a simet is ide sorolnám. a drift amilyen jol adott,annyira levették.. 7-8millios driftpontszám felett kapsz valami értelmes rp/xp-t. most sokkal jobb akkor... és még sorolhatnám.

a héten volt egy hülyegyerek hálsten azóta nem látom remélem kibannolták a p...a. hogy én és egy két span boostolja az accját hogy több accal belépkednek. aha. 2 napse telt bele. elszólja magát hogy ezt csinlja pont ő. pls ne bannolják pls pls.... na mondom istenem!!!! ne értsen félre senki nem akarok bántani senkit. de kb Dedó!!!!!!!!! és ez bosszant,hogy egy nagyon jó játék ez,legalábbis lehetne!!! de ezek nekem kegyetlenül lerontják,főleg a 10en évesnek kinéző külföldi hülyét játszó emberek,egykét lobbyban és főleg discordon. 2000 es években mikor még magam is (gyerek voltam)tökre nem volt ilyen. igaz mondjuk nem is érdekelt ennyire,beléptem játszottam csáó....de igy a tripla x elött éppen elég bosszantó.

egy játék azért van hogy kikapcsoljon!!!! egy online játék azért van hogy husvér emberekkel játszon az ember jókat. élvezze stb.... na most. ebből az hogy kikapcsol az meg is van,de egyben fel is húzza az embert mikor nem egyszer kikap tőlem pl driften a gyerek,azt megy sirni h cheater... bár tudnék angolul megirnám neki hogy ne mtehetek arról h b....sz vagy angyalom!!! lehet hogy én vagyok öreg és már nehezebben tolerálom az ilyet. de azért könyörgöm legyen már egy szinvonal... nos nekem ez a véleményem jelenleg. én örülnék a legjobban ha jo irányba vltozna,de eddig mintha léket kapott volna a hajó.
Post automatically merged:

Sokminden sajnos nem lesz ami volt, legalábbis eddig úgy néz ki. Pedig bombázom Jacket a panaszaimmal??

én már lemondtam róla!!!! kb le@@ják. nagyon nagyon kevés esetben esetleg fontólóra vesznek pár dolgot,de az is a seggnyalók kérése
 
Last edited:
én nemtudom de engem is bosszant a dolog! mindenesetre elég lassan dolgozzák át ezt a fejlődési rendszert!!!!!!! az is érdekes számomra hogy london legeslegjobb szerveradatközpontjában van a szerver papiron mégis ilyen laggok vannak(persze p2p).

Elvileg az lehet a gond hogy, ha egy instabil nettel rendelkező egyén van a versenyen akkor már elrontja az egészet, mert a host (nem a szerver) úgymond rá várakozik amíg lagol. A host folyamatosan kéri a laggos játékos pozícióját és amíg az nincs meg, addig a többieké sincs meg. Mint egy láncnál: a leggyengébb láncszemtől függ az egész.
És akkor a lagos játékos lehet hogy tip-top géppel, meg netkapcsolattal rendelkezik csak éppen az USA-ból van, a Mississippi-n túlról.
Talán nem véletlenül volt annyi verziója ennek a játéknak annak idején a különböző földrajzi régiókra...

Viszont:
a zárt béta alatt is voltak usákok, meg oroszok egy roomban (írták két verseny közt) mégse volt különösebb gond.
Tegnap, a múlt hétvégi 70-80 helyett csak 30-40 arcade játékost mutatott - 1 lag volt csak: Thunder A-n egy amerikai forgolódott egyenesben is, de a többiek mentek simán.
És ha jól emlékszem a Level-R ben, amikor egy ponton túl feloldották a régiókorlátot (IP alapú) megjelentek a japánok ("yona-yona")! Chat-elésükön kívül látszott hogy messziről vannak, mert helyenként az egyenesben is kilinccsel előre mentek, meg "beleharaptak" a korlátba egykét helyen, viszont a többieket ez nem befolyásolta, ők nem kezdtek el pattogni, aszfaltba beleolvadni.

Szóval, itt van valami amit még Jack, de talán még az Invictus se tud (mert ennyire központosítva még nem volt a játék) és amíg ennek megoldásával elvannak, addig semmi tartalombővítés nem lesz még jó ideig.
Türelem az kelleni fog, mivel senki sem főállásban csinálja. Ez egy rajongói project. Abból ahogy a debreceniek felhívták Jack figyelmét szerződéskötéskor a pénzügyi buktatóra, gyanítom hogy ők se sokat tesznek hozzá azon túl, hogy éppen játszható legyen a játék.

Ez olyasmi mint a Need For Speed World. Ott az volt, hogy hekkerek annyira rá voltak már állva a játékra, hogy mikor megszűnt, rájöttek hogy meg tudják oldani azt központi EA szerver nélkül is. Egy év volt mire csináltak egy offline változatot, plusz egy év mire összeraktak egy online változatot, és most a harmadik év végén vannak ott, hgy a játékbeli autók tulajdonságait módosítják, ill. új modelleket tudnak betenni. És ez a NFS World, tízensokszor ekkora játékosbázissal, több programozóval-hackerrel, akiknek volt-van kedvük hozzá tenni.
3 év!
Itt annyi előny van, hogy a készítők- jogtulaj beleegyezésével megy a dolog, plusz adtak mindjárt az elején egy már működő verziót. De a Worldhöz képest itt nagyon egy emberesnek tűnik a dolog.
Szóval szerintem kezdhetünk itt is negyedévekben gondolkodni - és erősen ajánlott hogy más játékok is legyenek az ember gépén :)
 
Last edited:
Elvileg az lehet a gond hogy, ha egy instabil nettel rendelkező egyén van a versenyen akkor már elrontja az egészet, mert a host (nem a szerver) úgymond rá várakozik amíg lagol. A host folyamatosan kéri a laggos játékos pozícióját és amíg az nincs meg, addig a többieké sincs meg. Mint egy láncnál: a leggyengébb láncszemtől függ az egész.
És akkor a lagos játékos lehet hogy tip-top géppel, meg netkapcsolattal rendelkezik csak éppen az USA-ból van, a Mississippi-n túlról.
Talán nem véletlenül volt annyi verziója ennek a játéknak annak idején a különböző földrajzi régiókra...

Viszont:
a zárt béta alatt is voltak usákok, meg oroszok egy roomban (írták két verseny közt) mégse volt különösebb gond.
Tegnap, a múlt hétvégi 70-80 helyett csak 30-40 arcade játékost mutatott - 1 lag volt csak: Thunder A-n egy amerikai forgolódott egyenesben is, de a többiek mentek simán.
És ha jól emlékszem a Level-R ben, amikor egy ponton túl feloldották a régiókorlátot (IP alapú) megjelentek a japánok ("yona-yona")! Chat-elésükön kívül látszott hogy messziről vannak, mert helyenként az egyenesben is kilinccsel előre mentek, meg "beleharaptak" a korlátba egykét helyen, viszont a többieket ez nem befolyásolta, ők nem kezdtek el pattogni, aszfaltba beleolvadni.

Szóval, itt van valami amit még Jack, de talán még az Invictus se tud (mert ennyire központosítva még nem volt a játék) és amíg ennek megoldásával elvannak, addig semmi tartalombővítés nem lesz még jó ideig.
Türelem az kelleni fog, mivel senki sem főállásban csinálja. Ez egy rajongói project. Abból ahogy a debreceniek felhívták Jack figyelmét szerződéskötéskor a pénzügyi buktatóra, gyanítom hogy ők se sokat tesznek hozzá azon túl, hogy éppen játszható legyen a játék.

Ez olyasmi mint a Need For Speed World. Ott az volt, hogy hekkerek annyira rá voltak már állva a játékra, hogy mikor megszűnt, rájöttek hogy meg tudják oldani azt központi EA szerver nélkül is. Egy év volt mire csináltak egy offline változatot, plusz egy év mire összeraktak egy online változatot, és most a harmadik év végén vannak ott, hgy a játékbeli autók tulajdonságait módosítják, ill. új modelleket tudnak betenni. És ez a NFS World, tízensokszor ekkora játékosbázissal, több programozóval-hackerrel, akiknek volt-van kedvük hozzá tenni.
3 év!
Itt annyi előny van, hogy a készítők- jogtulaj beleegyezésével megy a dolog, plusz adtak mindjárt az elején egy már működő verziót. De a Worldhöz képest itt nagyon egy emberesnek tűnik a dolog.
Szóval szerintem kezdhetünk itt is negyedévekben gondolkodni - és erősen ajánlott hogy más játékok is legyenek az ember gépén :)

lehet. nem vitatom. de ahhoz képest hogy mekkora hypeja volt...... kb semmi. várunk.....
 
arra gondoltam hogy össze lehetne hozni egy magyar közösségi voice/text chat szervert. ahol minden magyar könnyebben megtalálja egymást. nektek erről mi a vélemény?
 
Nem is emlékeztem, hogy voltam H.O.T. tag.
De most így vissza gondolva az ős PT-ben OBB tag a Level-R ben KingOfKings tag a Heat-ben H.O.T. tag voltm.

Én meg arra nem ,hogy mikor lettem Boss! :giggle: Enyhén szólva nem vagyok egy boss alkat, csak csapódok ide-oda, mindenhova :censored:
 
Top