What's new
Project Torque Community Forums

Welcome to the ProjectTorque forum! You will need to register an account here to play the game. Click the register button and sign in with Steam. Use a legitimate email as this is used for account recovery if you forget your password. We will never spam you or sell your user data!

Jóestét mindenkinek.

Szevasz, úgy látom régről való vagy te is a kép alapján! :) Szerintem nagyon jó lesz megint, mert ha megnyitják a nagyérdemű felé és minden működik jól a játékban, leszünk 1000+
 
Jóestét.


Üdv itt is csapattárs.


Igen Ates is régi motoros már a játék történetében,velem együtt... Hát legyen igazad... egyenlőre kegyetlen nagy a töketlenkedés. zárt béta óta bentvagyok. egy csomó mindent kivettek,átalakítottak,részben aztmondom hogy jó irányba,részben rossz.rendben van jöjjenek ki a hibák,nem is erről van szó. de az open béta óta semmi az égvilágon. egy két nerfelésen kívül. kivették a kocsikat is. most full komolyan mi tart több mint 3 hétig átírni pár számot??? szóval nem vágom. Várnak a release-re,közben cseszekszik velük a steam erre annyit ir a főnök hogy sok minden nem a terv szerint megy.ez még érthető,kaptak egy kezdetleges pt-t teli hibával. licensz gondok etc.oké.de akkor sem értem ezt a 20.századi lassúságot már nem azért. na mindegy is ez az én meglátásom.akkor a jelenlegi ""külföldi gyereksereg""dc-n kiborító sokszor.a fél éves unokahugom nem sir ennyit mint ott egyesek. én aztkívánom legyen igazad barátom!!! én szeretném a legjobban ha legalább olyan jo lenne mint a heat volt,ha nem is lesz benne free roam.hajlando lennék még fizetni is a kocsikért ha tényleg franko lesz,viszont eljtottam oda hogy jelenleg a pénzgyüjtsen kivül sok értelme nincs ""tesztelgetni""kapásból sokat dobna a játékon ha kocsik amik bentvoltak legalább bejönnének ujra késöbb a missionok. aztán már csak a gift box javitása van. és egykét további bug. de ha engem kérdezel örülhetünk ha karácsonyra ajándékba kapunk egy viszonylag játszható de legfőképp Stabilnak nevezhető buildet....
 
Last edited:
Jónapot kívánok.
Köszönöm. Igen. Még a korábbi Project Torque, majd a Heat Online-ben is bentvoltam.
Fantasztikus volt. Most is jó egyébként. Csak hát most, hogy kivették kedvenc terepjárómat, és 1-2 autót, amit a későbbiekben megszándékozom venni majd, nemtudom milesz.
Egyenlőre úgy viszem, ahogy eddig. Pedig a Destroyer-t már megtudnám venni. Csakhogy nincs. :s Kérdezem én:
Hova tüntek az autóink? Felújításra vették ki? Rendben. De ez a felújítás úgylátom elég sokáig tart. Mikor kapjuk vissza autóinkat? Én a Destroyer-t, a Cobra-t, a corvette-t? Kérem, válaszoljanak! Köszönöm.
 
Jónapot kívánok.
Köszönöm. Igen. Még a korábbi Project Torque, majd a Heat Online-ben is bentvoltam.
Fantasztikus volt. Most is jó egyébként. Csak hát most, hogy kivették kedvenc terepjárómat, és 1-2 autót, amit a későbbiekben megszándékozom venni majd, nemtudom milesz.
Egyenlőre úgy viszem, ahogy eddig. Pedig a Destroyer-t már megtudnám venni. Csakhogy nincs. :s Kérdezem én:
Hova tüntek az autóink? Felújításra vették ki? Rendben. De ez a felújítás úgylátom elég sokáig tart. Mikor kapjuk vissza autóinkat? Én a Destroyer-t, a Cobra-t, a corvette-t? Kérem, válaszoljanak! Köszönöm.

Állítólag kikell javítani az adatbázisban az adatokat árakat.... Már 2 hete azt a választ kapom hogy soon tehát hamarosan... oké. Én megértem hogy munka család egyéb miatt kevés az idő. Nekem sincs sok időm,de a bosszantó az kiírják ekkor indul,akkor indul.ez és az akkor lesz és 90%ban nem történik semmi....
Voltak ugye a cp-s autók. Most azoknak lejárt a licence ugye egy ilyen licensz kb 5 évre szól utána újra meg kell venni ami nem olcsó... Nyilván megfogják oldani de ez biztos hogy nem ma lesz... Viszont ezt leszámítva az invictus féle nem licenszelt autókat nem értem miért nem lehet visszafogni a játékba pár sort kellene átírni.. ennyi. Legrosszabb esetben is egy fél délután v este pár óra... A mission résszel is mióta tokolnek már. Mondjuk azt megértem hogy több ideig tart esetleg.

A héten lenerfeltek a wangan pálya kifizetéseit is... Kezdem egyre jobban nem érteni egyébként az egészet megmondom őszintén... Ami nem fizetett sokat azon erősítettek ami jól fizetett levették... Úgy indult hogy nem p2w a játék. Most kivettek az RP itemeket csak cps van. Nyilván visszafognak kerülni,de... Régen pl kaptunk annyit hogy lehetett crewot csinálni... Most az sem lesz esetleg a támogatóknak.... Köszi.....
És akkor benyogik hogy sok minden nem a terv szerint alakul... Hát ki a fene fejleszti a játékot? Mert a licenszek meg a 3rd személyes dolgokat megértem. De könyörgöm ami rajtam múlik azt úgy osztom be hogy belátható időn belül megoldja nem??? Nem csak dAtumok kitűzése és ígérgetés. Steam is elmehet a.... 2 hónapja nem képesek engedélyezni az open betat. Inkább kipostoltak a linket... Nevetséges... Úgyhogy akárki akármit mond igen igen kínlódás megy itt mindennel.. a régi pt hez képest sehol nincs... Jelenlegi állapotban jatszogatsz vele 2 hét aztán az élettől is elmegy a kedve az embernek. Én sajnálom a legjobban őszintén mondom hogy ezt kell írnom. Remélem amilyen rosszul indul annyira jó lesz,de eddigieket látva ha így is lesz egyszer,addig kell még párszor fodrászhoz menni ?????
 
Hmmmm.... Hát én játszom úgy, ahogyan tenném, tettem eddig is, de nem vagyok most olyan szerelmes, mint régen, tudok várni, ha kell bármeddig, de biztosan játszom mással is, ha ez így marad... Egyébként reális lehet karácsonyra ajándékként a full build, de akkor meg ne ígérgessenek, mert az újakat így csak elriasszák, a régiek kivárják, mert tudják, miről van szó, ennél jobb autós játék sosem volt még, akármire is gondolok... Volt már szebb, meg több licenszelt autó, de ilyen komplex játék ilyen jó közösséggel, ennyi lehetőséggel még nem volt azóta sem és nem is lesz
 
Hmmmm.... Hát én játszom úgy, ahogyan tenném, tettem eddig is, de nem vagyok most olyan szerelmes, mint régen, tudok várni, ha kell bármeddig, de biztosan játszom mással is, ha ez így marad... Egyébként reális lehet karácsonyra ajándékként a full build, de akkor meg ne ígérgessenek, mert az újakat így csak elriasszák, a régiek kivárják, mert tudják, miről van szó, ennél jobb autós játék sosem volt még, akármire is gondolok... Volt már szebb, meg több licenszelt autó, de ilyen komplex játék ilyen jó közösséggel, ennyi lehetőséggel még nem volt azóta sem és nem is lesz

Nos """Egyébként reális lehet karácsonyra ajándékként a full build, de akkor meg ne ígérgessenek, mert az újakat így csak elriasszák, a régiek kivárják, mert tudják, miről van szó, ennél jobb autós játék sosem volt még, akármire is gondolok... Volt már szebb, meg több licenszelt autó, de ilyen komplex játék ilyen jó közösséggel, ennyi lehetőséggel még nem volt azóta sem és nem is lesz """ erre csak annyit tudok mondani magyar játék. Invictus.... ott a crc2005 kegyetlen jo játék a mai napig nyomom. akkor az insane ráadásul magyar szinkron. multis élmények. haddnemondjam... szóval igen valóban ne mvolt ennél jobb élményü és közösségü játék. ez biztos ezért örülök neki h visszatért!!!!És igen kivárom pl én is mert ahogy mondod tudom miről lesz szó... itt nem azon vana hangsuly hogy ne mvár az ember. csak engem az bosszant hogy:

---- jelenleg mindenért síró emberekből áll a közösség fele,ha nem háromnegyede.
---- olyan módosításokat tesznek a játékba ami kezd nevetségessé válni (lejjebb kifejtem)
---- kib....tt lassuak az updatek 2-3 hétbe telt h betegyenek 5 autót. (clap)

a nevetséges az hogy 2 hete másra nem várakozunk csak a csodára... a fejlesztő a steamre mutogat... a steam a fizetési rendszerre mutogat. ez megy kb 2 hete,de semmi változás....
most visszaraktak pár verdát olyan árakon hogy a régi pt be a morello nem került ennyibe. most könyörgöm egy class 6 os buggy 300k rp?? :O :O nevetséges nem???? ellenben egy TA pro 10 ezer.... a két drift mustang is 200-250k felvitték 30 as szintre az elérhetőséget... értem én azt a politikát hogy ne minden 2 nap alatt legyen meg,de azért kicsit sokallom..


az újakat lehet elriasszák,de hogy őszinte legyek sok régi embert is elriaszt az hogy pontosan tudják minden milyen f...a volt régen. kaptál crewra cuccot. legalábbis lehetett szerezni nem pénzre ment az egész mint majd most....nem szart be minden héten 2x legalább a szerver. az ember szivesen játszott. volt tartalom. volt pálya. kihívs is volt. de az ember érezte azt hogy játszik,játszik és minden belátható időn belül,megfizethető áron el tudott érni. nem ugy mint most. hogy egy drift falcon 200 ezer. egy buggy 300. aztmondom a morello mittomén 5-600 ezer azt aztmondom oké. dde az megy is f...n. de egy buggy hol megy ugy hogy megérjen 300k-t? régen sokkal olcsobb volt minden, jobb szerintem...elcseszik a siro hülyék miatt már elnézést!!!!!!

akkor a másik kedvencem... EZ F2P jáááték. nem fizetsz és nyersz szar. aha. valóban ugy tünik. felviszik ugy az árakat ha haladni akarsz vegyél cp ért itemet ami ugye valos pénz... végülis nem pénzre megy. ha crewot akarsz vegyél cpért. áhh nem pénzre megy. dehogy megy arra... megértem hogy valamiből fent kell tartani a játékot szervereket,de azért van egy pofátlansági határ is. aki igazi rajongo támogatja és támogatná amugy is. biztos vagyok benne. nem véletlenül jött össze a kickstarteren a kivánt összeg is elég hamar. szóval sajnos elég lehúzósnak tünik már most nekem ez. és még kitudja mi lesz???? annó az aeria sokkal jobban kidolgozta... ott legalább tényleg azt érezte az ember hogy ne mkell fényéveket játszani mégis megvan ugy minden. ami ugy nagyjából kell ilyenek h nitro. esetleg néha dupla rp xp stb mind mind dobált be néha... tehát igy random de még ilyen is volt. én volt hogy kaptam pl lancer evo-t 7 napra... stb. és igen. nekem volt ap-s kocsim. ottvolt a lancer mert megvettem. ottvolt a subi megvettem. de ne msajnáltam rá a zsebpénzem,hiszen egy olyan élmény volt a játék hogy gyerekkorom nagyon meghatározó elfoglaltsága lett.rengeteg embert megismertem a játék által akikkel azóta személyesen is tartom a kapcsolatot. csináltam csapatot. hivott mindenki mindenkit. nah aztmondom,hogy az ember ha arrol van szó még költ is rá ha nem is sokat de keveset. mert egy játék elsősorban arra való h élvezze az ember. és ha élvezi akkor szivesen akár költ is rá szerintem...az kétségtelen hogy anno a gamigo a levelr el és az aeria a pt akkori kiadásaival kilóra megvett engem is. pedig aki ismer az tudja én egy játékkal szembe nagyon kritikus vagyok. nagyon kevés játék megy nálam 10 óránál többet. ami mégis azt megvettem... most is pl. kijött az uj cod kaptam kölcsön accot. megnéztem.. az előzöek nem tetszettek ez valahogy megfogott. megvettem.!!!! akkor vanez az uj nfs. játszotta mvele ismerősnél. meg nem vettem de mondom beruázok egy origin accessre 3 dodot megér. azóta nyomom és megkell mondjam gondolkozom rajta...messze a carbon óta a legjobb nfs szerintem.... a többi hypeolt nagy nevü játék engem nem győzött meg. még kalózkodni sem kalózkodom le. egyszerűen nem köt le....
namost jelenleg a ptvel ugy vagyok szeretem,imádom,de annak tudatában ami régen volt és ami most van. a régi az legenda. ez pedig egy jó prübálkozás de ha osztályoznom kéne 10 es skálán jelenleg 10/4 a régi az 10/10 best of.

szóval összegezve a pro és kontra.
pro:
régi környezet
megszokott irányitás,régi autók(már ami)
magyar fejlesztés
korához mérten szép grafika
jó optimalizáltság

kontra:
- rettentően szar netkód,beröcögős szerverrel,(időnként totál crashelős szerverrel)
- rettentő kevés tartalom (változik még nyilván,de akkor is)
- rettentő sok a bug,nagyon lassú a fejlesztés
- az economy rendszer elég rossz irányba módosult.ami régen rpért is elérhető volt pl itemek(crew creation) mot csak cp!!! igazi pénz..
ide sorolnám az árakat. vicc hogy egy TA pro 10 ezer. egy bmw 144 ezer egy buggy 300 ezer. és a két falcon driftverda 200 ill. 250k. nevetséges.... akkor feltették 30 as szinttől elérhetőbe...nemtudom ezt ki sirta ki hogy igy legyen de nem értem miért nem volt jó ahogy régen volt,na mindegy ez csak az én véleményem.
- rettenetesen rossz community,sírnak rínak mindenért,hogyha meg bekövetkezik a módosítás akkor sokaknak az nem tetszik. (tisztelet a kivételeknek)
-régi pályák hiánya. (pl TA 8as pálya stb) sumó mod stb.

szóval jelenleg ez nálam szép és jó de korántsem az az élmény mint régen... (változzon pozitvan).
és még valami amit nagyon fontos megemliteni csak igy mellesleg. ott a szabályzat.. a kedvencem:::::::

senki ne használjon 2 accot arra hogy egyikkel a másikat boostolja vagy ilyesmi. ennek ellenére van legalább 3 fotóm arról hogy valaki 3 ugyanolyan nickkel jelszós szóbába nyomja orákon át. ebből az első accon gyülik az xp a másik kettőn nem... áhh nem gyanus... na mondom megnézem én is. ezt már jelentették. majdnem ki is rugtak... és mint kiderült a csóka akit én "rajtakaptam" a fejlesztő komája szóval még az én anyámat hogy megjegyeztem h akkor más miért csinálja.????????? remélem a release után azért erre odafigyelnek majd jobban. mert ha nekem nem lehet netán. és neked vagy 3.-4. embernek akkor ne lehessen a 6.nak se azért mert éppen sz...a f...t a fejesnek.... szerintem ha már kiirták a szabályzatot akkor az mindenkire vonatkozik nem csak a magyarokra és ak távol áll a tűztől... szerintem...
Post automatically merged:

egy kicsit más: Szeretném felmérni az igényeket arra hogy akár csapaton/csapatokon kívűl is tudjunk kapcsolatot tartani egymással akár hangban vagy irásban itt pl discordra gondolok.
szóva laz lenne a kérdésem már aki olvassa hogy mi a véleményetek arról hogy összehozni egy magyar PT discord szervert ahol mindenki minenkit elér és kommunikálhat mindenki mindenkivel??? meglehet osztani képeket,élményeket.lehet hangban beszélni stb. szerintetek jó ötlet lenne? szívesen létrehoznék egy ilyen "közösségi" szervert discordon. Esetleg aki jobban ért hozzá szivesen veszem ebben a segitségeket is. várom a véleméneiteket.

UI: Legyen ismét egy jó magyar közösség! ha nem is egy crewban. :)
 
Last edited:
Jónapot kívánok.
Én a magam részéről örülök, hogy újra létezik ez a program.
Vannak hibák persze, ezt látni. Türelmes vagyok, megkell mondjam.
De, ha előre tudják, az autók felújításra kerülnek, kedvenc terepjáróm megelőzőleg kiakciózhatták volna.
Sokan vagyunk, akiknek kedvencünk a Destroyer. Ennek ellenére nemvolt kiakciózva, hogy a felújítás előtt megvegye, aki igényt tart rá.
Jó, mind1. Ez már ígyvan. De remélem azért visszateszik. Nem végleg vették ki. Ugye!? Sok olyan pálya van, amihez szükséges ez a terepjáró.
Más autót nemenged oda a program, csak terepjárót. Na persze, van a 4x4 igaz, de közelébe sincs a Destroyernek. Úgyhogy, ha kérhetem, csipkedjék magukat.
Szeretném visszakapni kedvenc terepjáróm, ha nemgond. A program egyébként jó, tetszik. Csak tényleg hiányzik a Destroyer. Én reménykedem, hogy visszajön az is, és újra tudok menni terepjárós pályákra is a Destroyeremmel.
Üdvözlettel. Attila7520.
 
egy kicsit más: Szeretném felmérni az igényeket arra hogy akár csapaton/csapatokon kívűl is tudjunk kapcsolatot tartani egymással akár hangban vagy irásban itt pl discordra gondolok.
szóva laz lenne a kérdésem már aki olvassa hogy mi a véleményetek arról hogy összehozni egy magyar PT discord szervert ahol mindenki minenkit elér és kommunikálhat mindenki mindenkivel??? meglehet osztani képeket,élményeket.lehet hangban beszélni stb. szerintetek jó ötlet lenne? szívesen létrehoznék egy ilyen "közösségi" szervert discordon. Esetleg aki jobban ért hozzá szivesen veszem ebben a segitségeket is. várom a véleméneiteket.

UI: Legyen ismét egy jó magyar közösség! ha nem is egy crewban. :)

Á, nem vagyunk annyian.
Azok meg nem érdekelnek, akik csak arról tudnak beszélni hogy 9-10 éve mennyit tolták, meg mekkora -rég letűnt -crewba voltak benne, stb.
 
Last edited:
Á, nem vagyunk annyian.
Azok meg nem érdekelnek, akik csak arról tudnak beszélni hogy 9-10 éve mennyit tolták, meg mekkora -rég letűnt -crewba voltak benne, stb.

még lehetünk annyian... akár. szerintem itt nem arról van szó ki mennyt tolta régen. szép emlékek tény. azzóta sok idő eltelt.
eég sok magyarral találkozni. a minap is legalább 3al játszottam,bár se fórumon se dc-n nem látta őket. de talán majd egyszer....
 
Top