What's new
Project Torque Community Forums

Welcome to the ProjectTorque forum! You will need to register an account here to play the game. Click the register button and sign in with Steam. Use a legitimate email as this is used for account recovery if you forget your password. We will never spam you or sell your user data!

Elindult végre a Steam verzió!

MaxFecky

New member
Sziasztok! Megkaptuk végre a végleges játékot. Sajnos tapasztalataim szerint nagyon sok bug van benne, kevesebb volt a beta-ban. Reméljük, az idő múlásával javítják őket. Persze az indulás sem volt döccenőmentes.
Ennek örömére gyorsan alapítottam egy klánt, nekünk magyaroknak. Akinek van kedve csatlakozzon. Érjünk el együtt jó eredményeket, mérkőzzünk meg más klánokkal, legyenek jó hangulatú versenyeink!
THOR - Hungarian Old Racers
 
Last edited:
Szevasztok! Regisztráltam, letöltöttem, nem fogadta el a jelszót, átírtam a fórumban, de az újat sem fogadja el. Segítsetek mit csináltam rosszul?
Apa64
 
Köszi Max, végül Zoli segített, már be tudok lépni és játszani is tudtam, de csak billentyűzetről. A control alatt próbáltam átállítani a kormányra, de nem fogadta el. A W. 10 felismeri a G27-et, a saját teszt programján minden működik csak a játékban nem. Van ötleted?
 
Köszi Max, végül Zoli segített, már be tudok lépni és játszani is tudtam, de csak billentyűzetről. A control alatt próbáltam átállítani a kormányra, de nem fogadta el. A W. 10 felismeri a G27-et, a saját teszt programján minden működik csak a játékban nem. Van ötleted?

Szia, sokunknál csak ennyit kellett csinálni és működött:
Steam-ben mondjuk Könyvtár/Library, ott bal oldalon jobb klikk a játékra, aztán Tulajdonságok / Properties, azon belül Általános / General fül aztán "Játékonkénti steam bevitel beállítások "-nál a "Kényszerített ki"-re kell állítani.
Angolul és képpel itt:
https://community.projecttorque.rac...t-controllers-to-work-see-reply.108/#post-910
Post automatically merged:

Sziasztok! Ez mostr hülye kérdés lesz, de hogy lehet a játékot elindítani?

Indítani úgy hogy már fel van telepítve a gépre és esetleg belépni nem tudsz? Vagy nulláról indítani-telepíteni?

Ha még nincs a gépen és az első lépést kérdezed, akkor itt középtájon van egy zöld "Játék indítása gomb" :
https://store.steampowered.com/app/1112400/Project_Torque__Free_2_Play_MMO_Racing_Game/
Katt rá, csináld végig és ha jól emlékszem akkor a végén kirak egy Project Torque icont az asztalra.
 
Last edited:
Hali! Dejó újabb visszatérő régi motoros: Apa64 ha jól emlékszem LevelR-ben találkoztam vele :)
Írtam egy regényt Suggestions-be, ami tartalmaz MINDENT amit szeretnénk! Úgy mint: WGT autók, kalendárium, events, rankings bugok, Mission... kérlek lájkoljátok, ha egyetértetek ;) Kiteszem máshová is, talán elindítok vele valamit, ha fele összejönne marha jó játék lenne megint a PT :)
 
Hali! Dejó újabb visszatérő régi motoros: Apa64 ha jól emlékszem LevelR-ben találkoztam vele :)
Írtam egy regényt Suggestions-be, ami tartalmaz MINDENT amit szeretnénk! Úgy mint: WGT autók, kalendárium, events, rankings bugok, Mission... kérlek lájkoljátok, ha egyetértetek ;) Kiteszem máshová is, talán elindítok vele valamit, ha fele összejönne marha jó játék lenne megint a PT :)
Szia! Igen, jó pár éve volt és akkor még Apa55 álnéven nyomtam. Érdekel a regényed, majd megkeresem. :)
 
jöhetnének azok a WGT autók :p

Kizárólag eventeken nyerhető 7 naposak. :D Úgy lehet csak bennük igazán feszíteni amikor beviszed egy roomba - és "how?", "where to buy?" -özönlenek a kérdések. :)
(És nem kell nagy event-re, bajnokságra gondolni. Level-R ben voltak ilyen "spontan event"ek. GS csinált egy sárga roomot, bementél, versenyenztél, nyertél 1-3. helyen , felirták a nevedet, másnap Gift-ként kaptál valamit az Inbox-ba.)
 
sziasztok lehetne csatlakozni még?
Helló, persze csatlakozni sosem késő, MaxFecky-vel vagy Matrix-szal kell beszélned, ha THOR tag szeretnél lenni. Ne légy inaktív(távol a játéktól) 30 napig, légy kedves, kommunikatív, persze ha gyors vagy az sem hátrány :)
 
Top