What's new
Project Torque Community Forums

Welcome to the ProjectTorque forum! You will need to register an account here to play the game. Click the register button and sign in with Steam. Use a legitimate email as this is used for account recovery if you forget your password. We will never spam you or sell your user data!

Lássuk mennyien vagyunk

MaxFecky

New member
Üdv! Nehéz értelmes első posztot írni. Esetleg kezdhetnénk egy kis bemutatkozással. Miszerint játszottatok-e valaha ezzel, vagy valamelyik másik változatával (LevelR, Heat). Mi volt a kedvenc autótok, class-otok, játékmódotok, voltatok-e klántagok. LevelR-ben kezdtem játszani (ez volt az Európai szerver) talán 2009-ben, megszűnésekor kezdtem elölről a PT-ben, mely később Heat néven futott. Subaru (cl5) és a Cobra (cl3) voltak a kedvenc autóim, OBHUN csapat tagja voltam, sim pályaversenyeket szerettem a legjobban. Várom az újrakezdést.
 
Üdvözletem!!! Nos személy szerint játszottam project torque-vel ugye most a fiona buildre fog épülni a játék nos én kb itt kezdtem. Emellett nyomtam a levél r-t is de ott megszűntek a szerverek. Rettentő sokat játszottunk spanokkal megalakítottam a Hungárian elite team klànt (HET) talán az FB csoport most is megvan. El nem tudom mondani mennyi órát öltem bele gyerekkorom legjobb online élménye akkor még egy Pentium 3 xp-s laggolos gépen.azok a szép idők ? nos. Nem igen emlékszem már az autókra azt tudom hogy ap ért lehetett venni evo-t az biztos hogy megvolt. Akkor volt az a szöcske amit imádtam.technikasabb pályán és ctf re tökéletes kis szörnyeteg. Akkor volt valami BMW szerű valami coupe volt a neve talán cobra? Na mindegy is. Akkor ott volt a caddilac escalade alias destroyer. Egyik Best of verda. Kezdetben pedig a Honda civic utánzat volt nekem amit igen sokáig használtam. Személy szerint a driftet imádtam. Még is volt az erre használt falkenes Mustang. Azt hiszem 2volt az egyik erősebb. Nekem a kék falkenes volt megveszekedett jó RP xp farmolos játékmód illetve kocsi. A másik a nascar mód (thunder alley) mi itt szoktunk trükközni azzal H haver benthagyta az autóját és te letudtad nyomni a versenyt és jött az RP xp dögivel aztán ha ugyvan akkor visszaadtam. Nos így hirtelen nem nagyon jut eszembe más régen volt tényleg. Nagyon várom az ujrakezdest ha jól láttam 25.e ami pont jó mert 26-an még szülinapom tökéletes aji lenne. Bízom benne amik voltak autoim főleg a driftes és szöcske ugyanúgy megszerezhető lesz. Lancert buktam az penzes volt :( nos vegszora. Kapcsolják be biztonsági oveiket hamarosan elrajtol újfent a pt. Csucsi voltam.remelem sokatokkal tali a játékban.
 
Nos. Régen a Project Torque, aztán Heat Online. PT-ben a HGT tagjaként (Hungarian Ghost Team), Heat-ben a HDR-O (Hungarian Drifters Online) csapat tagja (ez utóbbinak alapítója). Főként driftelgettem, de asszonnyal együtt a ctf-et borítottuk fel folyton két kopp egyforma Imprezzával. Hát ennyi. Amióta megszűnt, várjuk hogy újra legyen.
 
Nos. Régen a Project Torque, aztán Heat Online. PT-ben a HGT tagjaként (Hungarian Ghost Team), Heat-ben a HDR-O (Hungarian Drifters Online) csapat tagja (ez utóbbinak alapítója). Főként driftelgettem, de asszonnyal együtt a ctf-et borítottuk fel folyton két kopp egyforma Imprezzával. Hát ennyi. Amióta megszűnt, várjuk hogy újra legyen.

:D nemsokára nyomhatjuk
 
Hello! Régen a Project Torque aztán a Level-R majd Heat Online ba játszottam. OBHUN csapat tagja voltam.
nem tudnám megmondani hány órát játszottam! panama, corvette, cobra,subaru na ezek voltak a kedvencek!
 
+1
Project Torque-kal kezdtem egyetem alatt játszani, másik kiadásra nem mentem rá. Itt volt minden, aztán megszűnt a játék. Átmentem szimulátorra, rFactorban egész jól boldogultam :)
 
Heat Onlineba kezdtem 2011-ben Luke néven, még abban az időben amikor Európa népe irányából tiltott gyümölcs volt. Persze a magyar GM-ek tudták nagyon jól mennyien vagyunk pl. Lightning McQueen aki ellen minden nap lehetett menni egy-egy versenyt. Még az elején átkacsintottam Level R-be de az annyival elmaradottabb volt, hogy nem igazán fogott meg így maradt a Heat.
CTF-el kezdtem és egy profibb erre szakosodott crew felvett mert látott bennem valamit. Tanítgattak és egész jól szórakozgattunk, a legtöbb team meccset nyertük. Sajnos a crew szétesett, egy görög M@sterPl@ni nevű sráccal ennek ellenére elég sokszor nyomtuk. - Talán belebotlok ha újraindul a game a peticiót a záráskor ő is aláírta. - Sajnos ő is hosszabb-rövidebb időre inaktív lett így lett egy saját Crew-m TA versemyekre specializálódva, Hungarian Nascar Team [HuNT] névvel. Én még azon szerencsések között voltam amikor tudtam nyerni TA eventen serleget így megnyertem az F1-es indulások jogát is. Aztán a serlegek eltűntek amikor a Heatbe beleolvasztották a Level-R-t, és ez egy nagy visszalépés volt a játék világában... ezt követően a Heat is megszűnt.
 
Egy-két dolog az én gépemen is előkerült, de sajnos sok mindenre nem használhatók (hiányos 3D rippelt jelenetek, textúrák nélkül pl.) De mivel nem kap újabb directx támogatást a játék, elvileg a 3DRipperDX progival lehet megint jó dolgokat mentegetni... :)
 
Sokminden sajnos nem lesz ami volt, legalábbis eddig úgy néz ki. Pedig bombázom Jacket a panaszaimmal??
 
Sziasztok újra! majdnem 10 év után végre megint itt :) PT-ben Ferrari 308 GTB-ként a HOT Hungarian Online Team egyik alapítója voltam(névadó) voltunk kb 20-an, mire át kellett pártolni Level-r-re, El_N1No-ként voltam jelen, ott is mentünk amíg lehetett, aztán HO-ban is voltunk, de akkor már valami elveszett, megunták sokan az állandó változást és újrakezdést. Nekem nagyon meghatározó játék volt, azóta szimulátorozom, de az élmény akkor volt legjobb, mikor PT-volt, kedvenc autó volt sok, NSX, Porsche(Panama), Cobra(Z4 Bmw)
Post automatically merged:

Szerintem elbaxtam a regelést, mert a steames loginnév van itt is és játékban is... Hogyan lehetne törölni ezt, hogy normális nickem legyen?? :)
 
Szerintem elbaxtam a regelést, mert a steames loginnév van itt is és játékban is... Hogyan lehetne törölni ezt, hogy normális nickem legyen?? :)

Szia Nííínnnó!
Csak ötletelek, de bal-fent a profilra klikkelve van olyan hogy Connected accounts. Ott meg hogy Disassociate steam account. Leválasztod ezt a nino-srw fórum profilt a steamről, akkor ez vajon megmarad amolyan elárvult -"archivált" fórum-profilnak az utókor számára? Steamből kilépsz, ide visszajössz, Register, Steam gomb, és akkor talán írhatod is az új nevet? :unsure: Kipróbálni nem fogom, mert nálam minden oké, én csak veszíthetek, de ha Jack nem válaszol akkor erre mennék.
 
Köszi Bigiiii! Tegnap fáradt voltam, nem sokat mentem, meg kár, h nincs mission, az hiányzik a kezdéshez, ott sok dellát lehetne kaparni össze, függetlenül az éppen online emberektől és hozzá lehet szokni az irányításhoz, mindenhez, én hiányolom, dehát ez még mindig béta, szóval jobb lesz ez, mire kijön steamre :)
 
Köszi Bigiiii! Tegnap fáradt voltam, nem sokat mentem, meg kár, h nincs mission, az hiányzik a kezdéshez, ott sok dellát lehetne kaparni össze, függetlenül az éppen online emberektől és hozzá lehet szokni az irányításhoz, mindenhez, én hiányolom, dehát ez még mindig béta, szóval jobb lesz ez, mire kijön steamre :)

- Én se sokat mentem, 3 egymást követő versenyről vágott ki a játék, akkor elég volt. Kicsit stressz-tesztelve van a szerver vagy nem tudom, zárt béta alatt ilyen lagolás nem volt.
- Missionok voltak egy hétig, aztán egyes játékosoknál kezdtek feltünedezni az extra-grip itemek (nyeremény) meg az AE86 Toyoták (tutorial végén lehetett nyerni arany szintnél) ami ugye nem oké, ha egyszer nincs licensz a Toyotától :whistle: Ezeket kiszedik, maradék missionoket valahogy összefésülik aztán visszateszik - ez az ígéret.
 
csucsi92 néven kereshettek engem is akinek kedve tartja. Luke veled anno nagyon sokat mentem arra emlékszem,talán heatban akkoriban kiscsucseszként voltam ugye. itt a fórumnevet használja igy csucsi92 jelenleg. akkor volt valami Hun This no all nevü kollega is. multkor esküszöm láttam de nem tudtam elérni. szépen lassan jönnek vissza a komák és ennek nagyon örülök.

bigger: szoktalak látni a játékban ha nem gond majd jelöllek barátnak.
igen igen. igazad van. nekem nem sikerült megszereznem a toyotát. de nem csak az volt a baj. ezüstön is odaadta a toyotát meg a 3 kezdőautot is(miyato lion kawana)
most azt nem értem én hogy miért lettek kivéve a level 3tól felfele levö autók.?? tud erről valaki valamit?
 
Top