What's new
Project Torque Community Forums

Welcome to the ProjectTorque forum! You will need to register an account here to play the game. Click the register button and sign in with Steam. Use a legitimate email as this is used for account recovery if you forget your password. We will never spam you or sell your user data!

kedvenc autóitok

Csucsi92

New member
Üdvözletem ismételten.
Arra gonoltam lehetne egy ilyen topik is ahol megbeszélnénk mi magyarok kinek mi a jól bevált autója stratégiája
ki milyen autóval fog kezdeni? és miért azzal? kinek mi a kedvenc autója a játékban és miért???

kezdeném:

legelső autónak én talán a kawana vagy lion-t választanám. a kawana nagyon jól gyorsul talán,emlékeim szerint kezdő autónak az egyik legjobb. irányitásra nem emlékszem,viszont sajnos hamar eljutsz oda hogy lekell cserélni mert hamar kevés lesz az ereje :(

lion:kezdeben ismételten egy nagyon jó gép tud lenni,nagyszerű a súlyelosztása könnyen irányitható,viszont nekem kicsit gyengének tűnik.persze kisebb tuninngal teljesen kezes tud lenni.

aztán jönnek a nagyágyúk. a destroyer ami egy cadillac escalade,akkor az impreza hasonmás(nemtudom a játékbeli nevét) utcai autónak a cobra coupe.ctf-re a g merci hasonmás 4x4es szörnyeteg. tökéletes.

technikásabb páláyára ahol ne ma sebesség számit egy buggy(szöcske) kegyetlenül gyorsul olyan 180 a vége ha jol emlékszem. esetleg rüvidebb kanyargós pályákra tökéletes jó időket lehet vele menni mivel jó a kigyorsitása és nagyon kezesen irányitható.

driftre,én mindenképpen a 2 falkenes mustangot ajánlom 700 ló körül vannak. vanegy piros és kék variáns. nekem a kék ami nagyon bejött. 3-4.be persze manuál váltóval nagyon szép eredményeket lehet hozni.

Várom a ti tippeiteket illetve ötleteiket amivel megkönnyitjük egymás játékbeli dolgát,életét, :D
 
Top